KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7695183
nr 769 5183
Akvarell
+ färgkrita, monogramsignerade, bredd: längd, 24x20 + 16x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:10:17
6/8 11:48:29