KONST / Litografier / Färglitografi 12644428
nr 1264 4428
Färglitografi
Signerad, numrerad 81/150. Motivet: 77x109 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:55:48
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr