KONST / Litografier / Färglitografi 14177564
nr 1417 7564
Ralph Lundquist
(f. 1931), Sverige
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:25:04
4/9 12:18:38
Ralph Lundquist
Läs mer om Ralph Lundquist