KONST / Litografier / Färglitografi 11709127
nr 1170 9127
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "Sweet Georgia", signerad och numrerad 66/200, motivet: 47x38,1977
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:35:10
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
19 mar
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold