MÖBLER / Bord / Soffbord 13925210
nr 1392 5210
Soffbord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:12:47
23/4 19:03:28
500 kr
26/4 18:07:47