KONST / Litografier / Litografi 13557065
nr 1355 7065
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 78. Motivet: 11,5x18,5cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:52:48
13/10 12:16:03
100 kr
19/10 14:52:59
19 okt