MÖBLER / Bord / Soffbord 9614071
*
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:44:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 07:30:18
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
-
3104 Soffbord med l..
Seffle Möbelfabrik, ek, vändbar bricka (vit / svar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 07:30:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59 -
3104 Soffbord med l..
Seffle Möbelfabrik, ek, vändbar bricka (vit / svar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18