KONST / Litografier / Färglitografi 12286349
nr 1228 6349
Lars-Gunnar Nordström
(1924-2014), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/50, bladets mått: 13x8 cm, oramad
Lars-Gunnar Nordström, finländsk målare och skulptör född 1924, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:50:02
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Lars-Gunnar Nordström
Läs mer om Lars-Gunnar Nordström