KONST / Litografier / Färglitografi 12432137
nr 1243 2137
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT. Bladets mått: ca 55x66
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:48:11
18/3 23:10:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander