ÖVRIGT / Mattor / Kazak 7005005
nr 700 5005
Kazak
Tidigt 1900-tal, 126x202
Kondition: jämnt ställvis ngt hårdare slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:01:13
20 jun
Orientaliska Mattor
Visning 18-20 juni. E-auktion den 20:e juni med start kl 17.
Läs mer om Orientaliska Mattor