ART / Lithographs / Litograph in colors 11709032
nr 1170 9032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (b. 1936), Sweden. Restauranginteriör, signed and numbered 46/380, subject: 46x55,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Restauranginteriör, signerad och numrerad 46/380, motivet: 46x55
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
3000
SEK 4600
Monday Mars 19 2018
at 20:28:13
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow