KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9862426
nr 986 2426
Akvarell
tiger, signerad, 1979, motivet: 43x37
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:55:03
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr