MÖBLER / Bord / Piedestal 7574177
nr 757 4177
Piedestal
sent 1800-tal, dia 44, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:03:54
5/5 17:27:47
100 kr
7/5 08:19:27