MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7884634
nr 788 4634
Byrå
med stenskiva, Intarsia, längd: 66, djup: 40, höjd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:01:59
25/10 15:31:25
29/10 16:41:33
700 kr