KONST / Litografier / Serigrafi 9434134
*
nr 943 4134
Simon Andrews
(f. 1968), Australien
Serigrafi, Simon Andrews, 29/30, "A bucket full", bladets mått: 28 x 28
Simon Andrews, bildkonstnär född i Sydney 1968.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 februari 2015
kl 18:02:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 21:02:33
1
350 kr
15/2 10:19:25
2
Vinnande bud
- Tema
16 feb
Grafik
På Tema Grafik den 16 februari har vi samlat etsningar, litografier, serigrafier och träsnitt av konstnärer som Jean (Hans) Arp, Olle Baertling, Ernst Billgren, James Coignard, Peter Dahl, Jean Dewas ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: australien litografier serigrafi simon andrews
-
5138 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:47
*
Simon Andrews
Simon Andrews, bildkonstnär född i Sydney 1968.
Läs mer om Grafik
nr 943 4134
Simon Andrews
(f. 1968), Australien
Serigrafi, Simon Andrews, 29/30, "A bucket full", bladets mått: 28 x 28
Simon Andrews, bildkonstnär född i Sydney 1968.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 februari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/2 21:02:33 | 1 | 350 kr |
15/2 10:19:25 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 feb
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 16 februari har vi samlat etsningar, litografier, serigrafier och träsnitt av konstnärer som Jean (Hans) Arp, Olle Baertling, Ernst Billgren, James Coignard, Peter Dahl, Jean Dewas ...Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: australien litografier serigrafi simon andrews
-
5138 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:47