KONST / Litografier / Färglitografi 13878457
nr 1387 8457
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 72/290. Motivet: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 70x55cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:46:37
1.000 kr
1.200 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström