KONST / Litografier / Litografi 11709126
nr 1170 9126
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, "E=Mickey 2", signerad och numrerad 83/150, motivet: 49x37
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:18:51
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
19 mar
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg