KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099350
nr 1409 9350
Maud Fagerholm
(1923-2019), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x60 cm. Yttermått inklusive ram: 56x62 cm
Maud Fagerholm, svensk bildkonstnär född 1923, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:45:13
1/8 23:38:53
Maud Fagerholm
Läs mer om Maud Fagerholm