KONST / Litografier / Färglitografi 12113086
*
nr 1211 3086
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 oktober 2018
kl 19:12:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/10 16:02:19
1
300 kr
22/10 13:24:35
2
450 kr
22/10 14:13:24
1
500 kr
22/10 18:34:25
3
Vinnande bud
- Tema
22 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 22 oktober har vi samlat grafisk konst av konstnärer som MÃ¥rten Andersson, Georges Braque, James Coignard, Corneille, Lena Cronqvist, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Carl Johan De Geer, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1211 3086
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 oktober 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/10 16:02:19 | 1 | 300 kr |
22/10 13:24:35 | 2 | 450 kr |
22/10 14:13:24 | 1 | 500 kr |
22/10 18:34:25 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 22 oktober har vi samlat grafisk konst av konstnärer som MÃ¥rten Andersson, Georges Braque, James Coignard, Corneille, Lena Cronqvist, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Carl Johan De Geer, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49