KONST / Litografier / Färglitografi 13557132
nr 1355 7132
René Guiette
(1893-1976), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 122/150. Motivet: 57x44 cm
René Guiette, belgisk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:54:53
14/10 13:44:13
700 kr
15/10 11:11:48
19 okt