KONST / Litografier / Färglitografi 13864121
nr 1386 4121
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/175. Motivet: 44x36, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:07:56
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
22 mar
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby