KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9862152
nr 986 2152
Akvarell
Maria Hallström, Hus, signerad, 25x32
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:58:36
150 kr
Lis Husberg (f. 1920)