KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7596204
nr 759 6204
Agneta Gazelius
(f. 1936)
Blandteknik, Agneta Gazelius (f. 1936), osignerad, "Sara", i monter, 58x44
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:38:54
1.500 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr