MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleserie 13913468
nr 1391 3468
Bertil Fridhagen
(1905-1993), Sverige
Bokhylleserie, Bodafors, Brännstämplad. Bredd: 260, djup: 45 cm, höjd: 190 cm, Cites-intyg finns, nyckel
Kondition: slitage
Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:20:21
15/4 21:47:19
1.600 kr
18/4 15:33:05
Bertil Fridhagen
Läs mer om Bertil Fridhagen