GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Service plates 9613195
nr 961 3195
SERVICE PLATES
4 + 9 pcs. teak, 4 pcs. brännstämplade, Denmark, 1950s/1960s, dia 28,
SEK 1100
Monday May 11 2015
at 20:22:03
500 kr
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
Read more about 50/60-tal