KONST / Litografier / Färglitografi 7336432
nr 733 6432
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi , Harald Lyth, 21/28, signerad, bladets mått. 80x60
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:37:04
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr