KONST / Litografier / Färglitografi 7201350
*
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2011
kl 19:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 07:50:10
1
100 kr
17/10 10:24:22
2
Vinnande bud
17/10 18:19:53
1
200 kr
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 07:50:10 | 1 | 100 kr |
17/10 10:24:22 | 2 | Vinnande bud |
17/10 18:19:53 | 1 | 200 kr |
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16