KONST / Litografier / Färglitografi 7528418
*
nr 752 8418
Färglitografi
Stig Claeson, Stockholmsmotiv, signerad -812 293/360, bladets mått: 47x63, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 17:53:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 21:48:06
1
300 kr
6/4 18:30:46
1
550 kr
6/4 22:22:58
2
700 kr
7/4 21:12:43
1
Vinnande bud
9/4 17:44:29
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stig claeson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:26
-
3209 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. "Placa Major d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:39
*
Färglitografi
nr 752 8418
Färglitografi
Stig Claeson, Stockholmsmotiv, signerad -812 293/360, bladets mått: 47x63, oramad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 21:48:06 | 1 | 300 kr |
6/4 18:30:46 | 1 | 550 kr |
6/4 22:22:58 | 2 | 700 kr |
7/4 21:12:43 | 1 | Vinnande bud |
9/4 17:44:29 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stig claeson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:26 -
3209 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. "Placa Major d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:39