KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969053
nr 1296 9053
Gunilla Dahlgren
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, "Jag älskar kultur! Särskilt buskis och dansbandsmusik. ". Signerad. Olja på duk, 32x23 cm
Gunilla Dahlgren, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:19:28
4/12 14:58:46
500 kr
9/12 20:03:09