MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9952093
*
nr 995 2093
Serveringsvagn
Teak, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:32:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 14:02:02
1
700 kr
14/11 17:55:54
2
1.200 kr
14/11 18:30:27
3
1.100 kr
14/11 18:30:27
2
1.200 kr (Budbetjänt)
15/11 18:46:08
4
Vinnande bud
16/11 18:51:00
2
1.400 kr
16/11 18:51:00
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:07
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2093
Serveringsvagn
Teak, 1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 14:02:02 | 1 | 700 kr |
14/11 17:55:54 | 2 | 1.200 kr |
14/11 18:30:27 | 3 | 1.100 kr |
14/11 18:30:27 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
15/11 18:46:08 | 4 | Vinnande bud |
16/11 18:51:00 | 2 | 1.400 kr |
16/11 18:51:00 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:07