KONST / Litografier / Grafiskt blad 13913052
nr 1391 3052
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Prima ballerina". Signerad, numrerad 5/30. Motivet: ca 38x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 52x39 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:18
300 kr