KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12057018
nr 1205 7018
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, "Mormor, Hitler och Jag II". Signerad, daterad 2004, duk, 31x45 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:06:36
4.000 kr
4.200 kr
- Klassiska
24 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer