KONST / Litografier / Färglitografi 8616426
nr 861 6426
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Färglitografi , Paul René Gauguin (1911-1976), signerad. 1968, 82/360, 60x77
Kondition: fuktskadad
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:11:42
100 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin