KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12645562
nr 1264 5562
Oljemålningar
2 st, Österberg, Landskap, signerad. Olja på duk, 24x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:53:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)