ART / Lithographs / Art portfolio 13862074
nr 1386 2074
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Lars Tunebo (b. 1962), Sweden. Signed, 'Childhood', 6 st handkolorerade serigrafier, 250 upplaga. Sheet: 46x38 cm,
ART PORTFOLIO, Signerad, "Childhood", 6 st handkolorerade serigrafier, 250 upplaga. Bladets mått: 46x38 cm, oramade lösa blad
Lars Tunebo, Swedish painter, born 1962
800
SEK 800
Monday Mars 22 2021
at 19:21:50
300 kr
500 kr
700 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik