KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509335
nr 1250 9335
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, "Gluggen", signerad. Olja på duk, 43x35
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:20:53
29/4 18:25:17