MÖBLER / Bord / Bord 11554060
nr 1155 4060
Bord
1800-tal, barockstil, längd: 114 cm, djup: 72 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:48:18
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)