KONST / Litografier / Färglitografi 15812089
nr 1581 2089
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 22/25, daterad -64. Färglitografi, bildmått: 15x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:01:21
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe