KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12308045
nr 1230 8045
Olle Hagdahl
(1910-1991), Sverige
Akvarell, Slussen. Signerad, daterad -45, ca 59x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:52:28
700 kr
900 kr
1.700 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olle Hagdahl
Läs mer om Olle Hagdahl