KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272312
nr 1327 2312
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dungeons". Signerad, numrerad 5/50, oramat löst blad. Motivet: 44x60 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:59:10
18/5 20:42:54