ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistoler 16186040
nr 1618 6040
Flintlåspistoler
2 st, trä & metall. Längd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:56:12
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr
Flintlåspistoler
Kondition: slitage, skador
nr 1618 6040
Flintlåspistoler
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 4.200 kr |
måndag 6 maj 2024 |