MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9614072
nr 961 4072
Serveringsvagn
1950-tal, längd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:46:04
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
11 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal