KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12308082
nr 1230 8082
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 60, Söder Mälarstrand, 182/300. Motivet: 48x33
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:29:21
600 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén