KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8474085
nr 847 4085
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Paris motiv, signerad, motivets mått: 22x32
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:23:13
16/9 15:04:22
16/9 20:07:52
350 kr
16 sep
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg