KONST / Litografier / Färglitografi 13272063
nr 1327 2063
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Blasieholmen. Signerad, numrerad 67/360. Motivet: 43x60 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:08:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)