KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12476159
nr 1247 6159
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsningar, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 57/180, Birdie. Motivet: 20x30
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:22:35
8/4 20:17:35
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis