KONST / Litografier / Färglitografi 13272394
*
nr 1327 2394
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/330. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:18:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 20:40:51
1
1.500 kr
13/5 21:49:34
2
1.100 kr
13/5 21:49:34
1
1.200 kr (Budbetjänt)
13/5 21:52:02
3
1.300 kr
13/5 21:52:02
1
1.400 kr (Budbetjänt)
14/5 09:21:33
4
1.500 kr
14/5 09:21:33
1
1.500 kr (Budbetjänt)
17/5 16:56:28
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Ernst Billgren
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2394
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/330. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 20:40:51 | 1 | 1.500 kr |
13/5 21:49:34 | 2 | 1.100 kr |
13/5 21:49:34 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
13/5 21:52:02 | 3 | 1.300 kr |
13/5 21:52:02 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/5 09:21:33 | 4 | 1.500 kr |
14/5 09:21:33 | 1 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
17/5 16:56:28 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09