MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14744420
nr 1474 4420
Serveringsvagn
1960-tal, vändbar bricka (teak / perstorp). Längd: 73, djup: 46 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:51:41
10/6 23:36:01
12/6 12:08:45