KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884431
nr 788 4431
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Akvarell, Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), palatsinterör, signerad: ATG- 85, 31x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:00:15
24/10 21:31:57
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt