KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kaseintempera 12019137
nr 1201 9137
Staffan Tilander
(1923-2001), Sverige
Kaseintempera, "Vernissage". Signerad, daterad 1986. 55x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:05:43
100 kr
200 kr
Staffan Tilander
Läs mer om Staffan Tilander